Mūsu maestro.
Raimonds pauls.

Par godu Maestro 85 gadu jubilejai pazīstamie un spilgtie jaunās paaudzes mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un komponists Jānis Ķirsis , sadarbībā ar Kultūrizglītības programmu "Latvijas skolas soma”, ir sarūpējuši audio-vizuālu koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.”

Ceļojums apkārt pasaulei.
Pasaka par sprīdīti.

Atraktīva un muzikāli izglītojoša  koncertlekcija, kurā uz skatuves ar klausītājiem satiekas divi talantīgi mūziķi -  somu izcelsmes latvietis Marko Ojala, kas ir akordeona un ģitāras virtuzos, lai kopā ar apburošo dziedātāju Rūtu Dūdumu parādītu, kas ir mūsdienu versija “pasakai par Sprīdīti”. 

Lāčplēša dienā

Par godu 11. novembrim, Lāčplēša dienai, pazīstamie jaunās paaudzes mūziķi – dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse un komponists Jānis Ķirsis ir radījuši audiovizuālu koncertlekciju “Lāčplēša dienā” . Koncertlekcija ir izglītojošs, muzikāls stāsts par Latvijas vēstures notikumiem Lāčplēša dienā, kas šodien tiek svinēta, atceroties un godinot visus, kuri izcīnījuši neatkarīgu Latvijas valsti.

Mūsu stāsts par rīgu.

Koncertlekcija ir aizraujošs, muzikāli izzinošs ceļojums laikā un telpā, kas vēsta par Rīgas, Latvijas galvaspilsētas kā kultūras norišu lielpilsētas vēsturi, tagadni un nākotni. Mūziķis, komponists un producents Jānis Ķirsis, sadarbībā ar mūziķi Rūtu Dūdumu kopā ar klausītājiem dosies izzināt Rīgas pirmsākumus- leģendu par “Lielo Kristapu”, A. Deglava “Rīga” un citus nostāstus un vēsturiskus notikumus; iepazīt šī brīža Rīgu un arī aizceļot nākotnē. 

Skaņu detektīvs

Šajā interaktīvajā klātienes nodarbībā skolēniem būs iespēja ne tikai iepazīties ar to, ko un kāpēc dzirdam savos telefonos, datoros, televizoros, atskaņotājos, braucot,, automašīnā vai autobusā vai skatoties filmas, bet arī pašiem izmēģināt dažādas skaņu ierīces - mikrofonus, skaņu pultis, sintezatorus, dažādus skaņu pārveidojošus aparātus un daudz ko citu, kas veicinās izpratni, cik nozīmīga loma kultūras radīšanas procesā ir tieši skaņai un tehnoloģijām.